Chceš sa prihlásiť do autoškoly ale máš z toho obavy? Ako bude vyzerať prvý deň? Kde bude prebiehať výučba? Ale hlavne, či ti to pôjde priamo za volantom???

 

Všetky tieto otázky sa dozviete na evente, ktorý sme pre vás pripravili. Každý, kto príde si môže zadarmo vyskúšať náš TRENAŽÉR, ktorý dokáže simulovať situácie v premávke (rozjazd do kopca, nácvik zmeny jazdných pruhov, predbiehanie vo vysokej rýchlosti, sledovanie prevádzky v spätných zrkadlách) a mnoho ďalších situácií.
Takže si osvojíte jazdu v aute skôr, ako do neho reálne nastúpite a tým získate veľkú výhodu.

 

Event sme vytvorili, aby ani jeden z budúcich žiakov autoškoly neprišiel do „neznámeho prostredia.“ To znamená, že sa zoznámite s priestormi autoškoly, spoznáte autá na ktorých budete počas výučby jazdiť, predvedieme vám softvér pre vyučovanie spolu s elektronickými učebnicami, skúsite si náš trenažér, ktorý vás pripraví na situácie v premávke a na koniec si každý môže urobiť test ako na skúškach 🙂

 

Eventu sa môžu zúčastniť všetci:

  • tí, ktorí sa rozhodujú kam do autoškoly
  • tí ,ktorí sú už v autoškole prihlásení, ale chcú skúsiť trenažér
  • tí, ktorí dlhšie nesedeli za volantom a jazdu si po dlhej dobe chcú vyskúšať radšej na „nečisto“
    Takže zúčastniť sa môže ktokoľvek, kto má chuť vyskúšať náš trenažér, niečo zaujímavé sa od nás dozvedieť , vidieť ako to v autoškole chodí, alebo sa iba uliať zo školy 🙂

TERMÍN EVENTU JE 9-10.05.2019 OD 14.00 DO 17.00