Vodič autoškoly obrátil auto na strechu

Hovorí sa, že žiadny učený z neba nespadol. Žiarivým príkladom toho je jeden začínajúci vodič autoškoly, ktorý nezvládol riadenie a obrátil auto rovno na strechu. To pritom dopadlo na protiidúci skúter. Jeho vodič našťastie stihol na poslednú chvíľu uskočiť, napísala agentúra AP.

Ku kurióznej nehode došlo 28. novembra v čínskom Ťie-jangu. Vodič osobného automobilu na niekoľkoprúdovej ceste z neznámych dôvodov narazil na betónový deliaci zátaras uprostred vozovky.

Vozidlo na neho narazil, po chvíľke ale prepadol na strechu do protismeru, kde práve prechádzal skúter. Jeho vodič bleskurýchlo zareagoval a v poslednej sekunde stačil zoskočiť. Vďaka tomu sa mu nič nestalo. Vodič automobilu utrpel len ľahké zranenia. Podľa čínskych médií išlo o začiatočníka, ktorý sa ešte len riadiť učil. Pozrite si to na videu.

Autoškola - nehody